Tutaj będzie instrukcja do mierzenia
Wróć

W naszej ofercie znajdują się zarówno produkty klasyczne, eleganckie jak również biżuteria modowa, podążająca za najnowszymi trendami.

Prezentowana kolekcja pochodzi z całego świata i jest na bieżąco wzbogacana o kolejne produkty Dzięki naszemu 30 letniemu doświadczeniu w branży importowane wyroby posiadają doskonałą jakość i cenę. Już teraz możesz cieszyć się zakupami w hurtowych cenach – bez pośredników.

Wszystkie produkty są ocechowane zgodnie z polskim prawem probierczym.

Istnieje możliwość zmiany rozmiarów pierścionka (niektóre model bezpłatnie).

Dodatkowa długość lub grubość łańcuszka do uzgodnienia.

Złoty zegarek geneve Próby 585

Nr wzoru: ZWK 057 IV
Waga: 19.000 gr.
8 070,00PLN
- +

produkt niedostępny w tej liczbie

dostępna ilość:

Box Karta Produktu

DOSTAWA GRATIS OD 999 PLN
ZAWSZE DARMOWY ZWROT  

EKSPRESOWA WYSYŁKA 24H

 Do każdego wyrobu dołączamy:

- Oryginalne pudełko z naszym logo (gratis)

- Dowód zakupu

- Metka jubilerska

- Cecha nadana przez Polski Urząd Probierczy

Opis

Długość bransolety 19,00 cm

szerokośc bransolety 7 mm

średnica cyferblatu 2,2 cm / 1,3 cm

Złoty zegarek Geneve  przedstawiony w naszej ofercie  został wykonany z wysokiej jakości złota próby 585. Biżuteria została stworzona z pasją i wielką precyzją, aby zapewnić komfort jej użytkowania.

Wszystkie zegarki z naszej oferty zostały zaprojektowane przez najlepszych włoskich stylistów.

Jest to biżuteria niezwykle elegancka, wyróżniająca użytkownika na tle zwykłych zegarków sportowych.

Złoty zegarek to symbol prestiżu i wysokiego statusu materialnego. 

Gwarancja i zwroty

  • 7 Odstąpienie od umowy

7.1. Kupujący będący konsumentem, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, ma prawo odstąpić od zawartej umowy sprzedaży w terminie 14 dni od daty wydania mu towaru bez podania przyczyny.

7.2. W przypadku skorzystania z prawa, o którym mowa w punkcie poprzedzającym, Kupujący zobowiązany jest poinformować o tym Sprzedającego, składając oświadczenie o odstąpieniu na formularzu udostępnionym mu przez Sprzedawcę, które może zostać wysłane pocztą na adres: ul. Przyrzecze 5, 03-107 Warszawa,  może to także zrobić drogą elektroniczną za pomocą elektronicznego formularza odstąpienia od umowy przesłanego na adres mailowy sprzedawcy sklep@intergold.pl Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie o odstąpieniu złożone po terminie, o którym mowa w §7 pkt. 7.1 nie wywołuje skutków prawnych.

 7.3. Formularz oświadczenia o odstąpieniu od umowy (załącznik Nr 1 do niniejszego Regulaminu) jest przekazywany Kupującemu w formie elektronicznej (w załączniku do korespondencji elektronicznej potwierdzającej przyjęcie zamówienia do realizacji).

7.4. W przypadku złożenia przez Kupującego oświadczenia o odstąpieniu drogą elektroniczną za pośrednictwem elektronicznego formularza odstąpienia od umowy, Sprzedawca niezwłocznie prześle potwierdzenie otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy (na trwałym nośniku danych w rozumieniu art. 2 pkt 4 ustawy z 30.5.2014 r. – o prawach konsumenta (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 683).

7.5. Koszt zwrotu towaru, za wyjątkiem sytuacji, o której mowa w art. 33 (tj. w sytuacji dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie Internetowym) i art. 34 ust. 2 ustawy z 30.5.2014 r. – o prawach konsumenta (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 683), ponosi Sprzedawca.

7.6. Kupujący ma obowiązek należycie zabezpieczyć odsyłany towar tak, aby zapobiec jego uszkodzeniu w transporcie (bezpośredni koszt zwrotu rzeczy – zgodnie z art. 34 ust. 2 ustawy z 30.5.2014 r. – o prawach konsumenta (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 683). Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru.

7.7. Kupujący zobowiązany jest do dokonania zwrotu rzeczy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od daty, w której odstąpił od umowy. Sprzedający może zastrzec, iż w przypadku odstąpienia od umowy, rzecz podlegająca zwrotowi zostanie odebrana przez niego lub osobę przez niego upoważnioną.

7.8. Jeżeli dostarczony towar jest niekompletny, bądź nosi ślady użytkowania, wykraczające poza zwykły zarząd rzeczą, Sprzedawca zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia przesyłki, lub do obniżenia zwracanej kwoty o równowartość towaru uszkodzonego.

7.9. W przypadku odstąpienia od umowy dokonane przez Kupującego płatności, zostaną przekazane na rachunek bankowy Kupującego niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania przez Sprzedającego oświadczenia Kupującego o odstąpieniu od umowy.

7.10. Sprzedawca oświadcza, iż zwrot płatności, o którym mowa w § 7 pkt 7.9 Regulaminu zostanie zrealizowany po uzgodnieniu jego dogodnej formy z Kupującym.

 7.11 Sprzedawca w porozumieniu z Kupującym, może ustalić inny sposób zwrotu towaru, który nie będzie wiązał się z koniecznością poniesienia przez Kupującego dodatkowych kosztów.

7.12. Sprzedawca oświadcza, że prawo do odstąpienia nie przysługuje w odniesieniu do umów ujętych w art. 38 ustawy z 30.5.2014 r. – o prawach konsumenta (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 683).

7.13. Zawierając umowę Kupujący potwierdza, iż zapoznał się z treścią niniejszego regulaminu, w tym potwierdza, iż został zawiadomiony o prawie odstąpienia od zawartej umowy sprzedaży w terminie 14 dni od daty wydania mu towaru.

 7.14 Zwrotowi towaru nie podlegają wyroby zrobione na specjalne indywidualne zamówienie Kupującego lub po dokonanej przeróbce biżuterii na prośbę Klienta.