Biżuteria srebrna - próba 925

Srebrna biżuteria znajdująca się w naszej ofercie to kolekcja biżuterii od najbardziej klasycznych wyrobów po odważne, modowe pochodzące od zagranicznych projektantów i jubilerów.

Do dyspozycji naszych klientów znajdują się między innymi: srebrne łańcuszki, kolczyki, pierścionki, wisiorki, srebrne bransoletki, naszyjniki, medaliki, krzyżyki, srebrne celebrytki, sygnety i wiele innych.

Biżuteria srebrna stanowi alternatywę dla osób, które chciałyby zakupić ciekawą biżuterię z oryginalnymi wzorami, chcących przeznaczyć na ten zakup mniejszą kwotę w porównaniu do biżuterii złotej.

Biżuteria srebrna znajdująca się na stronie naszego sklepu doskonale pokazuje całościowy przekrój, od najbardziej subtelnych i delikatnych wzorów, po bardziej wyszukane i okazałe modele biżuterii srebrnej.

Wszystkie wyroby srebrne posiadają wysoka próbę srebra 925.

Każdy wyrób jest importowany od różnych producentów z całego świata.

Posiadamy w swojej ofercie zarówno srebro tradycyjne jak również rodowane. W zależności od potrzeb i preferencji Kupujących.

Biżuteria srebrna to doskonały pomysł na prezent na różne okazje, nie rujnujący domowego budżetu. Jest to prezent wyjątkowo trwały za niewielkie pieniądze zarówno na Komunie, Chrzciny, urodziny, Walentynki, Mikołajki czy Boże Narodzenie.

Dokonując wyboru kolekcji kierowaliśmy się przede wszystkim wzornictwem, jak również bardzo wysoką jakością. Dzięki wieloletnim kontaktom międzynarodowym wyszukujemy dla Państwa bardzo ciekawe wzornictwo po wyjątkowo niskiej cenie. Dzięki temu, że od ponad 30 lat prowadzimy hurtową sprzedaż do sklepów jubilerskich, posiadamy niezbędne doświadczenie i wyczucie rynku.    

W sprzedaży znajduje się szeroka kolekcja łańcuszków i celebrytek wyłącznie produkcji włoskiej o doskonałej jakości i ciekawym wzornictwie. W przypadku wyrobów nierodowanych, biżuteria jest podwójnie srebrzona, dzięki czemu zostaje znacznie wydłużona jej trwałość i chroni przed ciemnieniem.   

Pierścionki srebrne posiadają unikalne wzornictwo i subtelny styl, spełniający oczekiwania szerokiej grupy odbiorców.

Srebrne celebrytki uaktualnione są o najnowsze wzory, podążające za nowymi trendami modowymi.

Posiadamy również ciekawą ofertę srebrnych kolczyków i wisiorków, w oryginalnym wykonaniu. Często lekkie, delikatne i niedrogie.

Nasza kolekcja to połączenie nowoczesności i oryginalności z modelami klasycznymi, które zawsze cieszą się ogromną popularnością.

     Serdecznie zapraszamy do zakupów. Kupując w sklepie INTERGOLD, masz pewność zakupów gwarantowaną ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w branży. 

Jeśli zakup nie spełnia Twoich oczekiwań zawsze masz prawo dokonać zwrotu, bez podania przyczyny. Także naprawdę nic nie ryzykujesz, a zyskujesz wiele. Przede wszystkim dostęp do hurtowych cen i fachowe wsparcie sprzedaży osób z wieloletnim doświadczeniem.

Srebrna biżuteria próby 925 od INTERGOLD oczaruje Cię swym blaskiem.