PRZY ZAKUPACH HURTOWYCH CENY I WARUNKI SPRZEDAŻY PODLEGAJĄ INDYWIDUALNYM NEGOCJACJOM.

W naszej ofercie znajdują się zarówno produkty klasyczne, eleganckie jak również biżuteria modowa, podążająca za najnowszymi trendami.

Istnieje możliwość przyjmowania dodatkowych zamówień indywidulanych jak również po wcześniejszym uzgodnieniu zmiany rozmiarów pierścionka czy długości bransoletek i łańcuszków.

Prezentowany asortyment stanowi jedynie część dostępnej kolekcji. Jeśli potrzebujecie Państwo innych modeli niż dostępne na stronie prosimy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów z naszymi pracownikami.

Prezentowana kolekcja pochodzi z całego świata i jest na bieżąco wzbogacana o kolejne produkty Dzięki naszemu 30 letniemu doświadczeniu w branży jubilerskiej importowane wyroby posiadają doskonałą jakość i cenę. Już teraz możesz cieszyć się zakupami w hurtowych cenach – bez pośredników.

W naszej ofercie znajduje się bardzo szeroka kolekcja pierścionków, w tym pierścionków zaręczynowych, kolczyków, wisiorków, łańcuszków, celebrytek, dewocjonaliów, biżuterii komunijnej,  naszyjników, bransoletek i biżuterii ślubnej  w cenach hurtowych.

Wszystkie produkty są ocechowane zgodnie z polskim prawem probierczym.

 

Biżuteria złota próby 585 - oferta online jubilera InterGold

Prezentujemy Państwu specjalnie wyselekcjonowaną kolekcję biżuterii złotej (wyższej próby 585), która pochodzi z importu z różnych stron świata. Jest to biżuteria ponadczasowa, podążająca za najnowszymi trendami mody, trafiająca nawet do najbardziej wymagających klientów.

Kupującym proponujemy zakup biżuterii złotej próby 585 w bardzo atrakcyjnych cenach.

Nasza firma od ponad 30 lat jest jednym z liderów hurtowego rynku jubilerskiego w Polsce.

Zdecydowaliśmy się na biżuterię w wyższej próbie, aby mogła Wam służyć na lata. W odróżnieniu od niższej próby 333, która jest mniej trwała ponieważ zawiera jedynie 33% złota, a reszta jest uzupełniona innymi metalami.

Złota biżuteria próby 585 jest dostępna w pełnej gamie. Są to między innymi:

Gwarantujemy Państwu pełne bezpieczeństwo zakupów przez PAY-u, a także wygodny system ratalny.

Dla wygody i bezpieczeństwa naszych klientów istnieje możliwość dokonania zakupu za pobraniem, gdzie zawsze można zweryfikować przy kurierze zawartość paczki, czy jest zgodna z Państwa oczekiwaniami. 

Swoje doświadczenie postanowiliśmy wykorzystać tworząc możliwość bezpośredniego zakupu biżuterii złotej próby 585 w cenach niezwykle okazyjnych.

Dlaczego akurat biżuteria? Jest to towar, który należy do kategorii wyrobów dóbr luksusowych. Jest niezwykle ekskluzywny, a przede wszystkim, może być używany latami.

Poza tym nawet jeśli z czasem zmienią się Wam upodobania co do stylu, to zawsze biżuteria złota próby 585 będzie posiadała swoją wartość.

Biżuteria złota to doskonały prezent na każdą okazję: Walentynki, rocznica ślubu, komunia, Dzień Dziecka, Dzień Matki, Boże Narodzenie, Mikołajki, zaręczyny czy ślub.

Sklep jubilerski online z biżuterią złotą jest odpowiedzią na szybko zmieniającą się rzeczywistość.

Coraz częściej handel przenosi się z tradycyjnych sklepów jubilerskich do sklepów internetowych.

Zdecydowaną zaletą e-sklepów jest oszczędność czasu, łatwość porównania cen jak i asortymentu do innych konkurencyjnych sklepów internetowych.

Zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji dokonując zakupu w sklepie detalicznym od hurtownika zyskujecie najniższe ceny.

 

Biżuteria złota próby 585 - dla niego i dla niej na każdą okazję

Niepowtarzalne wzornictwo, szeroki wybór, doskonała jakość i wysokie bezpieczeństwo zakupów.

Pamiętaj, jeśli nie będziesz w pełni usatysfakcjonowany zakupem zawsze możesz dokonać zwrotu towaru bez podania przyczyny.

Jeśli potrzebujesz porady służymy fachową obsługą. Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie.

Zachęcamy do pozostawienie opinii o naszym sklepie internetowym, a także o naszych produktach.

INTERGOLD – BIŻUTERIA ŚWIATA W ZASIĘGU RĘKI.