Cena

-

W naszej ofercie znajdują się zarówno produkty klasyczne, eleganckie jak również biżuteria modowa, podążająca za najnowszymi trendami.

Istnieje możliwość przyjmowania dodatkowych zamówień indywidulanych jak również po wcześniejszym uzgodnieniu zmiany rozmiarów pierścionka czy długości bransoletek i łańcuszków.

Prezentowany asortyment stanowi jedynie część dostępnej kolekcji. Jeśli potrzebujecie Państwo innych modeli niż dostępne na stronie prosimy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów z naszymi pracownikami.

Prezentowana kolekcja pochodzi z całego świata i jest na bieżąco wzbogacana o kolejne produkty Dzięki naszemu 30 letniemu doświadczeniu w branży jubilerskiej importowane wyroby posiadają doskonałą jakość i cenę. Już teraz możesz cieszyć się zakupami w hurtowych cenach – bez pośredników.

W naszej ofercie znajduje się bardzo szeroka kolekcja pierścionków, w tym pierścionków zaręczynowych, kolczyków, wisiorków, łańcuszków, celebrytek, dewocjonaliów, biżuterii komunijnej,  naszyjników, bransoletek i biżuterii ślubnej  w cenach hurtowych.

Wszystkie produkty są ocechowane zgodnie z polskim prawem probierczym.

 Serdecznie zapraszamy